Deel deze pagina

Gemeente Gemeente Keerbergen

Kampioenenhulde

In het begin van het jaar gaat traditiegetrouw de jaarlijkse kampioenenhulde door. Om voor deze huldiging in aanmerking te komen moet een Keerbergse inwoner of Keerbergse ploeg een provinciale titel (of gelijkgesteld) behaald hebben het afgelopen sportjaar.

Trofee sportverdienste & sportbelofte

Ook de Trofee voor Sportverdienste of de Trofee voor Sportbelofte wordt jaarlijks uitgereikt. Om hiervoor in aanmerking te komen moet de kandidaat (inwoner van Keerbergen) ofwel een sportieve uitzonderlijke prestatie hebben behaald ofwel een jarenlange verdienste ten opzichte van de sport op het palmares hebben staan. Kandidaten kunnen steeds doorgegeven worden aan Sportdienst Keerbergen - Putsebaan 103 - 3140 Keerbergen of via e-mail: sport@keerbergen.be

 

Een overzicht van de titels van 2018:

 

Overzicht kampioenen – Jeugd

Individuele kampioenen

Arnaud Swinnen – TC Keerpunt ‘65

Arne Strijbol – Ju-Jitsu Keerbergen

Axl Nuyens – BMX Dennenteam

Bente Rotté – De Gympies Keerbergen vzw

Brecht Vandendriessche – Ju-Jitsu Keerbergen

Britt Baetens – BMX Dennenteam

Camille Geelen – De Gympies Keerbergen vzw

Cato Fleurackers – De Gympies Keerbergen vzw

Ellen Vandenreyt – Karateclub Samoerai Haacht

Emilie Spreutels – BMX Dennenteam

Fré Csyani – BMX Dennenteam

Jasper Vandenreyt – Karateclub Samoerai Haacht

Jorre Vanderlinden – BMX Dennenteam

Kobe Heremans – BMX Dennenteam

Margo Van Linden – De Gympies Keerbergen vzw

Lisa Vaelen – De Gympies Keerbergen vzw

Lore Vandenreyt – Karateclub Samoerai Haacht

Luna De Leus – De Gympies Keerbergen vzw

Lyna Poels – De Gympies Keerbergen vzw

Sien Ghekiere – De Gympies Keerbergen vzw

Sofie Broeckx – De Gympies Keerbergen vzw

Rune Vanderlinden – BMX Dennenteam

 

Ploeg kampioenen

 

Ploeg Starters & Kids I – De Gympies Keerbergen vzw

Ploeg Kid II & Teens – De Gympies Keerbergen vzw

Ploeg Youngsters & Juniors – De Gympies Keerbergen vzw

Ploeg Juniors – De Gympies Keerbergen vzw

U7 Boys – Hockeyclub Keerbergen Tigers

U7 Girls – Hockeyclub Keerbergen Tigers

U8 Boys – Hockeyclub Keerbergen Tigers

U8 Girls – Hockeyclub Keerbergen Tigers

U9 Boys – Hockeyclub Keerbergen Tigers

U9 Girls – Hockeyclub Keerbergen Tigers

U11 Girls – Hockeyclub Keerbergen Tigers

U12 Boys – Hockeyclub Keerbergen Tigers

U12 Girls – Hockeyclub Keerbergen Tigers

U14 Pupillen – Winston Schoeters Keerbergen Lakers

U15 Tweedejaars – KSC Keerbergen

U16 Miniemen – Winston Schoeters Keerbergen Lakers

U16 Girls – Hockeyclub Keerbergen Tigers

 

Overzicht kampioenen – Volwassenen

 

Individuele kampioenen

 

Chantal Wellens – TTK Orka

Frank Engels – Ju-Jitsu Keerbergen

Jeannine Van der Hoeven – ROBA Atletiekclub

Joffrey Wouters – BMX Dennenteam

Jone Vangoidsenhoven – BMX Dennenteam

Robbe Verschueren – BMX Dennenteam

Robin De Bie – Ju-Jitsu Keerbergen

Stefanie Wouters – Ju-Jitsu Keerbergen

Wout Duez – Ju-Jitsu Keerbergen

 

Ploeg kampioenen

 

Caroline Uytterhoeven & Hilde Uytterhoeven – Keerbergse Amigo’s

Chantal Wellens & Freddy Noukens – TTK Orka

Dames C – Kevoc Keerbergen

Eerste Ploeg – KNVLH Lozenhoek

FC Bakbierof2 – Keerbergen Indoor Soccer League

Ploeg Heren 2 – TC Keerpunt ‘65

Jana Vanes & Jelien Vanes – Keerbersge Amigo’s

Kim Lauwers – Judoteam Duffel

Leni Van Kerckhoven & Sarah Slembrouck – Tots Keerbergen

Leni Van Kerckhoven & Sander Van den Eijnde – Tots Keerbergen

Peggy Moorkens & Lise Verstreken – Keerbergse Amigo’s

Roos Van den Bossche & Bart Michiels – Keerbergse Amigo’s